background img
Ara 3, 2012
0 0

HTC One X Plus İçin Avea’ dan 4 Farklı Kampanya

Yazar

HTC One X Plus AveaHTC’ nin yeni amiral gemisi HTC One X Plus Türkiye’ de satışa sunuluyor. HTC One X Plus için Avea 4 farklı kampanya hazırladı.İşte Avea’ nın HTC One X+ için hazırladığı kampanya teklifleri.

HTC’ nin eski amiral gemisi One X’ nin yenilenmiş modeli olan HTC One X Plus ile alakalı ilk bilgiler HTC’ nin Facebook sayfası üzerinden paylaşılmıştı. HTC One X+’ ın 64 GB’ lık modeli, 22 Ekim’ de  İngiltere’ de  765$’ dan satışa sunulmuştu.İngiltere’ de satışa sunulmasından sonra ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı konusundaki belirsizlik Avea’ nın yayınladığı bülten ile sona erdi.

HTC’ nin Droid DNA modelinden sonra piyasadaki en iyi telefonu olan One X Plus‘ ın ilk kampanya bilgilerine göz atalım.

Avea, HTC One X+‘ ı ülkemizde kullanıcılara 4 farklı kampanya teklifi ile sunuyor. Avea S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında; HTC One X+‘ a tarifenize ek ayda 62 TL‘ den başlayan fiyatlarla yada isterseniz 250 MB, 1 GB veya 4GB‘ lık internet paketli tekliflerle sahip olabilirsiniz.

Bu iki teklifin dışında HTC One X Plus’ a 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB‘ lık internetin olduğu Herşey Dahil paketiyle de sahip olabilirsiniz. Yada ilk 3 ay 250 MB internet hediye peşin tekliften yararlanabilirsiniz. HTC One X Plus’ ın peşin fiyatı Avea tarafından 1999 TL olarak belirlenmiş.

Ayrıca HTC One X Plus alan kullanıcılara Avea yüksek performanslı urbeats kulaklık da hediye ediyor.

HTC One X Plus ülkemizde 1999 TL‘ den satışa sunulacak. Tabi bu konuda teknoloji mağaza ve sitelerinin yapacağı kampanyalarla fiyat değişimi olabilir.

HTC One X’ de yer alan 1800 mAh’ lık batarya yerine HTC One X+’ da 2100mAh‘ lık batarya yer alıyor. HTC One X en çok batarya performansıyla eleştiri almıştı.

HTC One X Plus, 4.7 inç Super LCD2 ekran, 1,7GHz dört çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 8 MP kamera ve Android 4.1 Jelly Bean İşletim sistemine sahip. Telefonun tüm teknik detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HTC One X Plus – Samsung Galaxy S3 karşılaştırma yazımız için tıklayınız.

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın