background img
Eki 31, 2012
0 0

HTC One X Jelly Bean Performansı

Yazar

HTC One X ‘in Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi performansını gösteren Bencmark test sonuçları yayınlandı.

HTC One X için  Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi geçtiğimiz günlerde ilk olarak Tayvan ve Singapur’ da dağıtılmaya başlanmıştı. Jelly Bean güncellemesi bu iki ülkeden sonra Avrupa’ da da dağıtılmaya başlandı ve HTC One X’ in Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemiyle  Benckmark testleri Gsmarena tarafından yayınlandı.

HTC One X için dağıtılmaya başlayan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile kullanıcı arayüzü Sense+ ‘ a yükseliyor. Özellikle arayüzde yaşanan sıkıntılar Ice Cream Sandwich güncellemesiyle gelen Sense 4.1 arayüzü  ile aşılmıştı, Sense+ ile kullanıcı arayüzü One X de artık daha akıcı.

HTC One X için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi 352.78 MB boyutunda.

HTC One X Jelly Bean güncellemesiyle, AnTuTu, Quadrant ve SunSpider test sonuçlarında daha başarılı bir performans sergiliyor.

AnTuTu ( Yüksek Olan Daha İyi )

HTC One X Güncelleme

Quadrant ( Yüksek Olan Daha İyi )

HTC One x jelly bean güncelleme

Sunspider ( Düşük Olan Daha İyi )

Htc One x android 4.1

HTC  One X’ e Jelly Bean güncellemesiyle gelen yenilikler arasında öncelikli olarak performans artışı dikkat çekiyor. Yenilenmiş galeri uygulamasıyla HTC One X artık daha sosyal.

HTC Watch uygulaması,şifre korumalı sms, geliştirilmiş e-posta seçenekleri, klavye iyileştirmeleri( yer değişikliği) ve tasarruf modu HTC One X’ e Android 4.1 güncellemesiyle geliyor. Ayrıca uygulama gizleme seçeneği de gelen yenilikler arasında.Kaynak : Gsmarena

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: HTC One X Jelly Bean Performansı

  • valla benim tel one x jelly bean antutuda 14399 yapıyo daha yusek skorları baya fark var hız olarak

    talha 22 Ocak 2013 17:59 Cevapla

Bir Cevap Yazın