background img
Kas 27, 2012
0 0

HTC One X Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

HTC One X Android 4.1.1HTC One X için merakla beklenen Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte HTC One X Jelly Bean güncellemesi detayları.

Tayvanlı üreticinin geçtiğimiz ay HTC One X için Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesini Tayvan ve Singapur’ da başlattığını buradaki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Tayvan ve Singapur’ dan sonra birçok ülkede HTC One X kullanıcıları Jelly Bean güncellemesini beklemeye başladı fakat Tayvanlı üretici güncellemeyi tekrardan gözden geçirmek için diğer ülkelerde yayınlamadı.

Merakla beklenen güncelleme ile alakalı yapılan açıklamada  HTC One X için Jelly    Kasım ayı içerisinde One X ‘e Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesi vereceğini duyurmuştu. Beklenen güncelleme geçtiğimiz günlerde Hindistan’ dan başlayarak dağıtılmaya başlandı. Hindistan’ dan sonra Avrupa, Asya ve Güney Amerika’ daki kullanıcılara da OTA yoluyla dağıtılmaya başlanan güncelleme yaklaşık 360 MB büyüklüğünde. HTC One X için dağıtılmaya başlayan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile kullanıcı arayüzü Sense+ ‘ a yükseliyor. İngiltere, Rusya, Brezilya ve Peru’ da yayınlanan HTC One X Jelly Bean güncellemesi, CID_38, CID_44 ve CID_621 numaralarına sahip cihazlarda indirilebilir durumda.

Project Butter kapsamında daha akıcı bir arayüze kavuşan One X‘ in Jelly Bean güncellemesiyle özellikle performansında önemli bir artış oluyor.

HTC Watch uygulaması, Google Now, şifre korumalı sms, geliştirilmiş e-posta seçenekleri, kamerada sağlanan yenilikler, klavye iyileştirmeleri( yer değişikliği) ve tasarruf modu HTC One X’ e Android 4.1 güncellemesiyle geliyor. Ayrıca uygulama gizleme seçeneği de gelen yenilikler arasında.

HTC One X’ in Android 4.1.1 Jelly Bean performansına göz atmak için tıklayınız

HTC One X Jelly Bean güncellemesinin Türkiye ‘ de bu hafta içerisinde aktif olması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: HTC One X Jelly Bean Güncellemesi

  • Şu an itibariyle güncelle yayınlanmıştır.
    Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. :)
    [2012-12-06 00:55]

    Refik ÜRET 06 Aralık 2012 00:57 Cevapla
  • benim telefonun imei değişti ondan dolayımı güncelleme gelmiyor htc one x kullanıyorum

    serdar 30 Ağustos 2013 15:52 Cevapla

Bir Cevap Yazın