background img
Eki 28, 2012
0 0

HTC One X İçin Jelly Bean Güncellemesi Başladı

Yazar

HTC One X jelly bean güncellemeHTC One X Jelly Bean güncellemesi Tayvan ve Singapur’ da dağıtılmaya başlandı.

Tayvanlı üreticinin 2012 yılının başlarında piyasaya sürdüğü HTC One X için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı. HTC One X Plus‘ ın duyurulmasından sonra One X için Jelly Bean güncellemesi biraz gecikmiş olsada, güncelleme Tayvan ve Singapur’ da bugün dağıtılmaya başlandı.

HTC One X geçtiğimiz aylarda Android 4.0.3 işletim sistemi ve Sense 4.0 arayüzünden, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemine ve Sense 4.1 arayüzüne yükseltilmişti. HTC One X için dağıtılmaya başlayan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi ile kullanıcı arayüzü Sense+ ‘ a yükseliyor. Özellikle arayüzde yaşanan sıkıntılar Sense 4.1 ile aşılmıştı, Sense+ ile kullanıcı arayüzü One X de daha akıcı.

HTC One X için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi 352.78 MB boyutunda.

HTC One X Jelly Bean güncellemesinin dağıtılmasından sonra One S ve One XL için Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlanacağı şirket tarafından doğrulanmıştı.

HTC One X Jelly Bean güncellemesinin Türkiye’ de ne zaman dağıtılacağı konusunda şu anda resmi bir açıklama bulunmuyor fakat Kasım ayının ilk haftasında ülkemizde de güncellemenin  dağıtılacağını düşünüyoruz.

Samsung’ un amiral Galaxy S3 için ülkemizde Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi almış iki amiral gemisinin karşılaştırma videolarını merakla bekliyoruz.Kaynak : Xda , Engadget

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın