background img
Ağu 28, 2013
0 0

HTC One X İçin Android 4.2 Jelly Bean Güncellemesi Yayınlandı

Yazar

HTC One X Android 4.2Tayvanlı üretici HTC’nin geçtiğimiz sene satışa sunduğu amiral gemi modeli One X modeli için Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi yayınlandı. İşte HTC One X modelinin Android 4.2 Jelly Bean güncellemesinin detayları.

HTC One modeli ile Tayvanlı üreticinin görücüye çıkardığı Sense 5 arayüzü şirketin geçen seneki amiral gemi modeli HTC One X içinde yayınlandı. Android 4.2 Jelly Bean güncellemesine kavuşan telefon Sense 5 arayüzü ile daha stabil ve akıcı bir performansa kavuşuyor. HTC One modeli ile birlikte tanıtılan Sense 5 arayüzünün en dikkat çeken özelliklerinden birisi Blinkfeed, HTC One X modelinde de artık yer alıyor.

HTC One X modeli için Türkiye’de de dağıtılmaya başlanan güncelleme yaklaşık 380 MB boyutunda. Yeni kamera ve galeri uygulaması, 12 tane hızlı ayarlar sekmesi, yüzdelik pil gösterimi, widget destekli kilit ekranı ve AE-AF kilidi gibi özelliklere sahip olan güncellemenin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını “Ayarlar/ Hakkında/ Yazılım Güncellemesi/ Şimdi Kontrol Et” seçeneklerini kullanarak kontrol edebilirsiniz.HTC One X Guncelleme

Android 4.2 Jelly Bean güncellemesinden sonra Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini de alması bekleniyor.

** Görseller için okurlarımızdan Cihan Candan’a teşekkür ederiz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın