background img
Eyl 21, 2012
0 0

HTC One X’ e Jelly Bean Güncellemesi Ekim Ayında

Yazar

HTC’ nin amiral gemisi One X için Android 4.0.4 Ice Cream güncellemesi geçtiğimiz aylarda gelmişti. HTC One X Android 4.0.3 ve Sense 4.0′ dan, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich ve Sense 4.1’e yükselmişti.Bu güncelleme ile özellikle arayüzde yaşanan sıkıntılardan büyük ölçüde kurtulan HTC One X kullanıcıları merakla HTC One X’ e Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini beklemeye başladı.

Tayvanlı üretici tarafından net bir tarih verilmemiş olsada HTC One X, One S ve One XL için Jelly Bean güncellemesinin geleceği şirket tarafından doğrulanmıştı.Bu doğrulamadan sonra Jelly Bean güncellemesini merakla beklerken Dünya’nın en büyük ROM geliştiricilerin buluştuğu XDA topluluğu boş durmadı ve HTC One X Jelly Bean test aşamasındaki sızıntılardan oluşturalan ve Sense arayüzde de değişiklikle içeren ROM’u geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Tüm bu haberlerden sonra HTC One X için Jelly Bean güncellemesinin tarihi artık netleşti diyebiliriz.
HTC’ nin üst segment akıllı telefonu One X için Android 4.1 Jelly Bean ve Sense 4.5 arayüzüne sahip yeni güncelleme Ekim ayında geliyor. Ayrıca digital asistan hizmeti Google Now’ da güncellemesine eşlik edecek.
HTC One X, Android 4.1 Jelly Bean ve Sense 4.5 ile çok daha iyi performans sergileyecek.

Samsung’ un amiral Galaxy S3′ de Ekim ayı içersinde Jelly Bean güncellemesi alması bekleniyor. Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi almış iki amiral gemisinin karşılaştırma videolarını merakla bekliyoruz.

HTC’ nin yakında resmi açıklamayla güncellemenin dağıtılacağı zaman aralığını belirtmeceğini düşünüyoruz.Kaynak: MoDaCo

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın