background img
Ağu 14, 2012
0 0

HTC One X Android 4.0.4 ve Sense 4.1 Güncellemesi Türkiye’de!

Yazar

Ice Cream Sandwich sürümlü HTC One X kullanıcıları için müjdeli haber geldi. Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich sürümü ülkemizde de kullanılabilir duruma geldi.

Güncellemenin telefonunuza gelip gelmediğini Ayarlar –> Telefon Hakkında –> Sistem Güncellemeleri bölümünü kontrol ederek görebilirsiniz.

Güncellemenin boyutu 148.13 MB, bu demek oluyor ki kotalı bir internet paketi kullanıyorsanız güncellemeyi WiFi dan yapmak daha mantıklı.

Peki bu güncelleme ile telefonunuzda neler değişecek ve gelişecek?

Eminim pek çok kullanıcının muzdarip olduğu Sense arayüzünün yüksek pil tüketmesi sorunu çözüldü, bu güncelleme sonrasında telefonunuz öncesine nazaran daha uzun süre standbyda kalacak.

Zaman zaman takılan canlı duvar kağındaki bu takılma sorunu çözülmüş görünüyor. 3D efektlerin öncesine nazaran hissedilir düzeyde hızlandığını söylemek mümkün.

Ön ve arka kamera arasında geiş yapmak için özel bir buton eklendiği gözden kaçmazken web tarayıcısında da sekmeler arasında gezmek için benzer bir buton koyulduğu görülüyor.

Güncelleme ile birlikte daha fazla hafıza ve daha stabil bir platform sizleri bekliyor olacak.

Ayrıca Facebook için özel Single Sign On (SSO) uygulamaı ve geliştirilmiş Beats Audio yine güncellemeyle birlikte gelen yeni özellikler olarak göze çarpıyor.

Kaynaklar: GSMArenaHTC Inside  , Android Central

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın