background img
Eki 7, 2012
0 0

HTC One X+ Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yazar

HTC’ nin amiral gemisi olan One X’ in yenilenmiş modeli olan  HTC One X+’ın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Tayvanlı üreticinin 2 Ekim’ de tanıtımını gerçekleştirdiği HTC One X+ ile alakalı teknik detayları buradaki haberimizde paylaşmıştık.

HTC One X+ özellikle  NVIDIA  Tegra  3 1.7 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemcisi ve geliştirilmiş bataryası ile dikkat çekiyor.

HTC’ nin piyasaya Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile süreceği ilk telefon olacak. HTC One X+,32GB veya 64GB depolama seçenekleri,4.7 inç 720 x 1280 piksel ve 312 ppi değerinde Super LCD2 ekran ve 1 GB RAM’ i ile beklentileri karşıladığını düşünüyoruz.

HTC One X+ ‘ ın çıkış tarihi ve fiyatı İngiltere için belli oldu. Telefonun  64 GB  modeli  İngiltere’ de 22 Ekim’ de 765$ ‘dan satışa sunulacak. Samsung Galaxy S 3’ ün 32 GB modelinden daha ucuz bir fiyattan satışa sunulması HTC  için yılın son çeyreğinde bir gelişme olabilir. HTC One X+ ile Samsung Galaxy S 3 karşılaştırma yazımız için tıklayınız.

Telefonun ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı ile alakalı şu anda resmi bir açıklama yok fakat Kasım ayında Türkiye’ de satışa sunulmasını bekliyoruz.

Ayrıca HTC One X ve HTC One S için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi Ekim ayı içerisinde sunulacak. Jelly Bean güncellemesini ilk olarak hangi ülkenin alacağı ve ülkemizin güncellemeyi ne zaman alacağı hakkında detaylı bir bilgi şu anda mevcut değil.

Bakalım HTC One X’ in yenilenmiş modeliyle HTC istediği satış rakamına ulaşabilecek mi?Kaynak : Androidauthority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın