background img
Eyl 3, 2013
0 0

HTC One ve One Mini’ye Mavi Renk Seçeneği Geldi

Yazar

HTC One Mavi HTC One ve One Mini modellerine yeni renk seçeneği eklendi. Mavi renkli HTC One ve One Mini modelleri yılın son çeyreğinde raflardaki yerini alacak.

6-11 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilecek olan IFA 2013 fuarına sayılı günler kala teknoloji devlerinden mobil cihaz duyuru gelmeye devam ediyor. Tayvanlı üretici Desire 601 Desire 300 ve mavi renkli HTC One ve One Mini modellerini duyurdu. Ayrıca HTC’nin BoomBass hoparlörü de bugün resmiyet kazandı.

HTC’nin uzun süredir amiral gemi modeli One’a yeni bir seçeneği ekleyeceği konuşuluyordu. Daha önce farklı kaynaklar tarafından sızdırılan mavi renkli HTC One modeli bugün yaılan duyuru ile resmiyet kazandı. Tayvanlı üretici amiral gemisinin mini modeli olan One Mini’ye de mavi renk seçeneğini ekledi.

Mavi-HTC-One-MiniMavi renkli HTC One ve One Mini modelleri için mavinin farklı bir tonunu tercih eden Tayvanlı üretici Turkuaz rengine yakın parlak mavi renkli HTC One ve One Mini modellerini sadece bazı pazarlarda satışa sunacak.

Kaynak : Phone Arena

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın