background img
Şub 18, 2013
0 0

HTC One Tanıtımı Öncesi Son Görseller

Yazar

Tayvanlı üreticinin 19 Şubat’ta New York ve Londra’da gerçekleştireceği tanırım etkinliğine artık saatler kaldı. Tanıtım etkinliği öncesinde Tayvanlı üretici yeni amiral gemisi ile alakalı bazı görselleri Twitter hesabından yayınladı. İşte HTC One için yayınlanan o görseller.

HTC One GorselHTC’nin son olarak yayınladığı bu görselde HTC One‘ın yuvarlak köşe hatlarına sahip olduğunu gözlemliyoruz. Evleaks’in iddia ettiği prototip görselinin de yuvarlak köşe hatlarına sahip olduğunu hatırlatalım. HTC’nin yeni amiral gemisi Evleaks’in iddia ettiği gibi yuvarlak köşe hatları ve ızgara şeklinde alt ve üstte yer alan hoparlör yapısına sahip olabilir. Evelaks’in paylaştığı görseli incelemek için tıklayınız.

HTC One KameraPaylaşılan diğer görsellerde  ise gözün iris yapısını görüyoruz. HTC tarafından iris fotoğrafının paylaşılması daha önce iddia edilen Ultrapiksellik kameraya işaret ediyor olabilir. Kamera yapısının ön plana çıkaran görsellerde HTC’nin 19 Şubat’taki etkinliğini temsil eden 2, 19 ve 13 rakamları yeşil renge sahip.

4.3 ultrapiksellik kameraya sahip olması beklenen HTC One kamerası ile ön plana çıkacak gibi. Sıradan bir kamera her pikselde bir renk kaydedebilirken, HTC’nin yeni ultrapiksel kamerası 3 pikseli yanyana getirerek çok daha renkli ve canlı bir görüntü elde edebilecek. Kameranın 4.3 olarak isimlendirilmesinin sebebi ise görüntünün 4.3MP olarak kaydedilmesi.

HTC One’ın 4.7 inç FULL HD  1080 x 1920 piksel çözünürlüklü ekran, 1.7 GHz dört çekirdekli  Qualcomm Snapdragon işlemci, 2 GB RAM, 4.3 ultrapiksel kamera, 2300 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Ayrıca HTC One ile birlikte Tayvanlı üreticinin yeni arayüzü olacak olan Sense 5‘i de tanıtması bekleniyor. HTC Sense 5.0 arayüzü ile alakalı son ekran görüntüleri için tıklayınız.

Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisi büyük bir çoğunlukla HTC One ismine sahip olacak fakat HTC tarafından henüz telefonun ismi ile alakalı resmi bir açıklama yapılmadı. Paylaşılan görsellerde de “19.2.13HTC??” metnini paylaşan Tayvanlı üreticinin amiral gemisi ile alakalı tüm detaylar lansmanın yapılacağı 19 Şubat’ta sizlerle olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın