background img
Şub 19, 2013
0 0

HTC One Ön İnceleme Videosu Yayınlandı

Yazar

HTC OneHTC’nin yeni amiral gemisinin lansmanının başlamasına dakikalar kala HTC One’ın ilk ön inceleme videosu Youtube’da yayınlandı. Almanya merkezli bir teknoloji sitesi tarafından yayınlanan video kısa sürede Youtube’dan kaldırıldı.

Almanya merkezli site tarafından yayınlanan HTC One ön inceleme videosu ile Tayvanlı üreticinin yeni amiral gemisinin tüm teknik özellikleri ortaya çıkardı. Bugün telefonun basın görselinin ortaya çıkmasından sonra HTC One’ın ön inceleme videosunun da Youtube’da yer alması lansman öncesi HTC’nin gizliliğe çok dikkat etmediğini gösteriyor. Kısa sürede yayınlanan video geri çekilse de telefonun teknik detaylarının internette yayılmasına engel olamadı.

Videoda HTC One‘ın 4.7 inç Full HD ekran, 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 600 APQ8064, 2GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 2300 mAh batarya ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olduğu gözüküyor. Sense 5.0 arayüzünün yer aldığı telefonun 9.3 mm kalınlığında olduğu belirtiliyor.

HTC One LansmanTelefonun merak edilen edilen özelliklerinden bir tanesi de ses çıkış gücü. İddialara göre HTC One’ın ön hoparlörleri 93db gücünde ses çıkışına sahip.

HTC One, Türkiye saatiyle saat 17:00’da başlayan etkinlikle tanıtılacak. Tüm teknik detaylar için bizden ayrılmayın.

Youtube’dan geri çekilen video Vimeo’da farklı kullanıcılar tarafından paylaşıldı. İşte HTC’nin yeni amiral gemisinin ilk ön inceleme videosu.

Kaynak : Phone Arena

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın