background img
Tem 8, 2013
0 0

HTC One Mini’nin Özellikleri Benchmark Testinde

Yazar

HTC One Mini OzelliklerHTC One Mini modelinin daha önce sızdırılan teknik özellikleri GFX Benchmark test sonuçları ile netleşti. İşte HTC One Mini modelinin teknik özellikleri ve detaylar.

HTC’nin yılın 3.çeyreğinde satışa sunmaya hazırlandığı HTC One Mini modeli gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde siyah renkli modelinin de ortaya çıkmasından sonra telefonun teknik özellikleri de kesinleşti. Yılın 2. çeyreğinde yükselişe geçen fakat istenilen kar oranını elde edemeyen şirket HTC One Mini modeli ile yılın 3. çeyreğinde iddialı olmayı hedefliyor.

Test sonuçlarına göre HTC One Mini, 4.3 inç 720 x 1280 piksel Super LCD3 ekran, 1.4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik işlemci ve Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile raflardaki yerini alacak olan telefonun kesinleşen teknik özelliklerinin yanında 2 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, Sense 5 arayüzü, BoomSound, HTC Zoe ve Ultrapiksel kameraya sahip olacak.

Alman dağıtıcı O2’nin verdiği bilgiye göre HTC One Mini’nin çıkış tarihi 3 Ağustos. Ağustos ayında raflarda yerini alacak olan telefonun tüm teknik detaylarının önümüzdeki günlerde paylaşılması bekleniyor.

Kaynak : GFX Benchmark

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın