background img
Eyl 20, 2013
0 0

HTC One Max’ın Kamerasından Görseller Sızdırıldı

Yazar

HTC One MaxHTC’nin uzun süredir gündemi meşgul eden phablet modeli HTC One Max ile alakalı yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Weibo’da paylaşılan görseller HTC One Max modelinin kamerası hakkında yeni bilgiler içeriyor.

Tayvanlı üreticinin yılın son çeyreğinde satışa sunması beklenen yeni telefon-tablet melezi HTC One Max modeli ile alakalı henüz resmi bir lansman tarihi bulunmasa da cihazın yakında tanıtılacağı iddiaları gündemdeki yerini koruyor. HTC cephesi sessizliğini korurken One Max’ın tüm teknik detaylar neredeyse belli oldu. Qualcomm Snapdragon S4 Pro, Snapdragon 600 veya Snapdragon 800 işlemcisi ile alakalı sızıntıların olması HTC One Max’da yer alacak olan işlemci konusunda belirsizliğin devam etmesine neden oluyor.

Htc One Max Kamera5.9 inç Full HD ekrana sahip olacak olan HTC One Max modeli One modeli ile benzer donanıma sahip olacak denilebilir. HTC One ile birlikte mobil cihaz kameralarına gelen Ultrapiksel terimi One Max modelinde de karşımıza çıkacak. 4 megapiksel çözünürlüklü ultrapiksel kameraya sahip olması beklenen One Max’ın kamerasında bazı yazılımsal iyileştirmeler sunulacağı paylaşılan görsellerde ortaya çıktı.

Weibo kullanıcısı TD Zhijia tarafından paylaşılan görsellerde HTC One Max’ın kamera performansı ve kamera arayüzü yer alıyor. Parmak izi sensörü ile alakalı da paylaşımda bulunan TD Zhijia sensörünün hassasiyet oranının çok yüksek olduğunu söylüyor.

HTC One Max htc-one-max-93Ayrıca HTC’nin One Max modelinde yer verdiği 3 pinli aksesuar girişi farklı bir dock tasarımını telefonla beraber tanıtacağının göstergesi. HTC One Max modelinin 5.9 inç Full HD Super LCD3 ekran, Snapdragon 600 işlemci, 2 GB RAM, 4.3 Ultrapiksel kamera, 16 GB dahili hafıza ve microSD kart desteği, 3300 mAh batarya, Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ve Sense 5.5 arayüzüne sahip olması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın