background img
Nis 29, 2014
0 0

HTC One M8 Neo’nun Teknik Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Yazar

Plastik kasa tasarıma sahip HTC One M8 Neo’nun teknik özellikleri şekillenmeye başladı. Tayvanlı üreticinin Samsung Galaxy S5’e doğrudan rakip olarak çıkarmayı planladığı plastik kasalı HTC One M8 hakkında son detylar haberimizde sizlerle.

HTC’nin 25 Mart’ta düzenlediği basın toplantısıyla resmiyet kazandırdığı yeni amiral gemisi One M8 için belirlediği fiyatlandırma telefonun teknik özellikleri kadar çok konuşuldu desek yanlış olmaz sanırım. HTC One M8’in 16 GB dahili depolamaya sahip modelini ülkemizde 2499 TL’den satışa sunan Tayvanlı üretici global pazarda plastik kasalı Samsung Galaxy S5 ile doğrudan rakip olacak yeni bir telefon hazırlığı içerisinde. Çin merkezli Tmtpost ve sızıtılar ile gündemden hiç düşmeyen Evleaks tarafından geçtiğimiz günlerde ilk bilgileri paylaşılan HTC One M8 Neo modelinin detayları Engadget tarafından paylaşıldı.

Engadget tarafından paylaşılan bilgiye göre plastik kasalı HTC One M8 Neo modeli 5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran ve 2.5 GHz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemciye sahip olacak. HTC One M8 modelinin dikkat çeken teknik özellikleri arasında yer alan çift kamera sensörlü arka kameraya plastik kasa One M8 Neo modelinde de yer vermeyi planlayan Tayvanlı üretici metal kasadan vazgeçerek daha uygun fiyata amiral gemi modeli satarak Android platfromundaki pazar payını arttırmayı hedefliyor.

One M8 Neo modelini global pazara 480$ fiyat etiketi ile sunmayı planlayan HTC plastik kasalı telefonunu yılın üçüncü çeyreğinde raflarda yer alması için çalışmalarına devam ediyor. Çin pazarı için özel olarak üretileceği iddia edilen telefonun global pazarda yer alıp almayacağını ilerleyen günlerde özellikle Evleaks tarafından gelen sızıntılarla öğreneceğiz.

Kaynak : Android Headlines

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın