background img
May 24, 2013
0 0

HTC One J Japonya’da Satışa Sunuldu

Yazar

HTC One JTayvanlı üreticinin 2013 yılındaki amiral gemisi olan HTC One modelinin micro SD kart destekli modeli HTC One J, Japonya’da raflardaki yerini aldı. HTC’nin Japonya’ya özel olarak ürettiği yekpare kasa yapısına sahip olmayan HTC One J modelinin tüm detayları haberimizde.

HTC’nin Şubat ayında düzenlediği etkinlik ile resmiyet kazanan amiral gemisi HTC One’nın farklı varyanslarını hazırladığı dedikoduları resmiyet kazandı. Geçtiğimiz günlerde HTC’nin Samsung’un geçen sene izlediği pazarlama stratejisini izleyerek HTC One Mini’yi tanıtacağı iddia edilmişti. HTC One Mini modeli ile alakalı haberimizi okumak için tıklayınız. HTC’nin One Mini atağından sonra yekpare alüminyum kasa yapısından vazgeçerek 64 GB’a kadar microSDXC kart desteği sunan HTC One J modelini Japon KDDI operatörü ile satışa sundu.

HTC One modelinden teknik özellikler olarak çok farklı olmayan telefon kızılötesi port da içeriyor. HTC One J modeli için paylaşılan videodan da gözlemleyebileceğiniz gibi Tayvanlı üretici yeni telefonunda Samsung Galaxy S4’ün tanıtım etkinliğine damgasını kuran kamerasal yenilikleri de sunuyor.

HTC One J, 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Krait 300 mimarili Qualcomm  Snapdragon 600 APQ8064 işlemci, Adreno 320 Grafik İşlemci, 4.7 inç Full HD 1080 x 1920 piksel Super LCD3 ekran ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip. HTC One ile aynı teknik özelliklere sahip olduğu iddia edilen telefonun teknik özellikleri için burada sizlerle paylaştığımız HTC One’ın tüm teknik detaylarına bakabilirsiniz.

HTC One J modelinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmamakta.


Kaynak : HTC Source

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın