background img
Eyl 24, 2013
0 0

HTC One İçin Android 4.3 Güncellemesi Geliyor

Yazar

HTC OneHTC ABD Başkanı Jason Mackenzie, HTC One için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin bu hafta dağıtılacağının müjdesini verdi. İşte Android 4.3 güncellemesi ile alakalı son detaylar.

HTC’nin 2013 yılındaki amiral gemi modeli HTC One’nın çok konuşulan Ultrapiksel kamerasının düşük ışıkta performansında yaşanan sorunlarla alakalı yakında bir güncelleme yayınlayacağını duyurmasından sonra  HTC Amerika Başkanı Jason Mackenzie geçtiğimiz hafta Twitter’dan açıklama yapmıştı. Twitter’dan güncelleme ile alakalı yaptığı açıklamalardan sonra HTC One için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin dağıtılmaya bu haftadan itibaren başlanacağı paylaştı.

HTC One GuncellemeXda geliştiricisi LlabTooFer tarafından geçtiğimiz ay sızdırılan HTC One için Android 4.3 güncellemesi, HTC One Developer Edition modeli için bu hafta dağıtılmaya başlanacak. Güncellemenin Ekim ayı içerisinde tüm HTC One modellerine ulaşmasını bekliyoruz.

HTC One modelinn Android 4.3 güncellemesi ile ; Bluetooth 4.0 düşük enerji profil desteği, Google Games uygulaması, Yeni uygulama menüsü ve OpenGL ES 3.0 desteğine sahip olması bekleniyor.

Kaynak : HTC Source

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın