background img
Tem 2, 2013
0 0

HTC One İçin Android 4.2 Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

HTC One Android 4.2.2Tayvanlı üreticinin 2013 yılındaki amiral gemisi HTC One için Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte HTC One için dağıtılmaya başlanan güncellemenin detayları.

HTC One’ın çift sim kart destekli modeli için geçtiğimiz hafta Hong Kong, Çin ve Rusya’da dağıtılmaya başlanan Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi telefonun uluslararası versiyonu içinde dağıtılmaya başlandı. Tayvanlı üreticinin ilk olarak ülkesi Tayvan’da dağıtmaya başladığı Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi 465 MB boyutunda.

Kamera ve galeri uygulamalarında yeniliklerin yer aldığı güncellemede, yeni kilit ekranı, yüzdeli batarya simgesi, home tuşuna menü tuşu özelliği, geliştirilmiş hızlı ayarlar menüsü ve widget panelinde yenilikler yer alıyor. HTC Zoe uygulamasına 6 yeni video formatının eklediği güncelleme ile Ultrapiksel kamera ayarlarına AE/AF kilidi ekleniyor. Kamera iyileştirmesi ile netlik ve kalite özellikleri panoroma ve sıralık çekimlerde eşitleniyor.

Tayvan’da başlayan güncellemenin birkaç gün içerisinde ülkemizdeki HTC One kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor. Ayarlar-Telefon Hakkında-Yazılım Güncellemeleri sekmelerini kullanarak güncellemenin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.


Kaynak : Android Central

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: HTC One İçin Android 4.2 Jelly Bean Güncellemesi

  • HTC ONE kullanıyorum andriod 4,2,2 türkiye ne zaman güncelleme bekliyorum

    Somender 03 Temmuz 2013 07:40 Cevapla

Bir Cevap Yazın