background img
Tem 6, 2013
0 0

HTC One İçin Android 4.2.2 Güncellemesi Avrupa’da

Yazar

HTC One Android 4.2.2HTC One için geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlanan Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi Avrupa’da dağıtılmaya başlandı. İskandinav ülkelerindeki HTC One kullanıcılarına ulaşmaya başlayan güncelleme Avrupa’da dağıtılmaya devam ediyor.

HTC’nin 2013 yılındaki amiral gemisi One modeli ilk büyük güncellemesi dağıtılmaya başlandığını geçtiğimiz günlerde buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini ülkesi Tayvan’dan başlayarak dağıtmaya başlayan şirket, güncellemeyi Avrupa’daki ülkelere de sunmaya başladı. İskandinav ülkelerindeki HTC One kullanıcılarıyla Rusya, Romanya ve İngiltere cihazlarına da ulaştığı rapor edilen güncelleme yakında Türkiye cihazlarına da ulaşacaktır.

Kamera ve galeri uygulamalarında yeniliklerin yer aldığı güncellemede, yeni kilit ekranı, yüzdeli batarya simgesi, home tuşuna menü tuşu özelliği, geliştirilmiş hızlı ayarlar menüsü ve widget panelinde yenilikler yer alıyor. HTC Zoe uygulamasına 6 yeni video formatının eklediği güncelleme ile Ultrapiksel kamera ayarlarına AE/AF kilidi ekleniyor. Kamera iyileştirmesi ile netlik ve kalite özellikleri panoroma ve sıralık çekimlerde eşitleniyor.

Kaynak : Android Central

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın