background img
Nis 9, 2014
0 0

HTC M8 Ace İçin İlk Görsel Sızdırıldı

Yazar

2014 yılındaki amiral gemisini farklı modellerle zenginleştirmeyi hedefleyen Tayvanlı üretici amiral gemisi M8’e M8 Mini ve M8 Ace modellerini dahil etmeye hazırlanıyor. İşte ünlü Twitter hesabı Evleaks tarafından paylaşılan ilk HTC M8 Ace görseli ve detaylar.

HTC One (M7) ile 2013 yılında yakaladığı tasarım çizgisini 2014 yılında M8 modelinde de sürdüren Tayvalı üretici yeni amiral gemisini global pazarda raflarda yerini alması için pazarlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 7 Nisan’da İstanbul Modern’de gerçekleştirilen Türkiye lansmanı ile ülkemize de giriş yapan HTC One (M8) sunduğu üstün donanım ve tasarımının yanında şaşırtan fiyatıyla da ülkemizde çok konuşulacak gibi. Turkcell tarafından 2499 TL’den ön siparişe açılan HTC M8’in global pazarda fiyat konusunda rakiplerine göre daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahip olması Tayvanlı üreticiyi eleştirilerin odak noktası haline getirmiş olsa da Tayvanlı üretici amiral gemisini farklı varyanslarla zenginleştirme çalışmalarına devam ediyor.

Evleaks’in paylaştığı HTC M8 Ace görseline göre HTC One (M7) modelinde olduğu gibi Tayvanlı üretici amiral gemisinin mini ve max modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene M7 Mini ve M7 Max ismi ile amiral gemisini zenginleştiren üretici bu sene ilk sızıntılara göre M8 Mini ve M8 Ace isimlerini kullanacak. Samsung’un giriş-orta segmentte kullandığı ve Android platfromunda çok iyi anılmayan Ace ismini kullanmaya hazırlanması Tayvanlı üreticinin yeni telefonu için kötü bir izlenim oluşturabilir.HTC One Ace

Sızdırılan ilk görsele göre HTC M8 Ace modeli M8 modelinde olduğu gibi BoomSound hoparlör yapısını benimseyecek. Sense 6 arayüzü ile çalışacağı tahmin edilen telefonun şu anda paylaşılan ilk görseli hariç farklı bir detayı bulunmuyor. İlerleyen günlerde Evleaks’in öncülüğünde telefon hakkında farklı detayların sızdırılmasını bekliyoruz.

Kaynak : Evleaks

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın