background img
Şub 5, 2013
0 0

HTC M7 Ultrapiksel Kameraya Sahip Olabilir

Yazar

HTC M7HTC’nin 2013 yılındaki amiral gemisi olacak olan M7 modeli ile alakalı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. HTC M7 ile alakalı yeni bir iddia gündemde. HTC M7 4.3 ultrapiksellik bir kameraya sahip olabilir.

HTC’nin yeni amiral gemisi M7 geçtiğimiz günlerde Tayvanlı üreticinin düzenlemiş olduğu etkinlikte görüntülendi. HTC yöneticilerinden olan Peter Chou’un partide HTC M7’nin kamerasını test etmek isteyince Tayvanlı üreticinin merakla beklenen Full HD telefonu M7 görüntülenmişti.

HTC M7’nin 19 Şubat’ta Londra’da düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılmasına artık kesin gözüyle bakılıyor ve 19 Şubat yaklaştıkça telefon hakkındaki iddialar artarak devam ediyor. Pockent-lint sitesinin iddiasına göre HTC kamera teknolojilerine yeni bir terim kazandırmaya hazırlanıyor. HTC M7, 13 megapiksellik kameraya tekabül eden 4.3 ultrapiksel bir kamera ile satışa sunulabilir. Megapiksel kameralarda her pikselde yalnızca bir renk yer alırken ultrapiksel kamerada 3 farklı piksel bir arada bulunacak. HTC M7’nin kamerası ile alakalı detaylı bilgilerin 19 Şubat’a kadar sızdırılmasını bekliyoruz.

HTC M7, 4.7 inç FULL HD  1080 x 1920 piksel çözünürlüklü ekran, 1.7 Ghz 1.7 GHz dört çekirdekli  Qualcomm Snapdragon işlemci, 2 GB RAM, 2300 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Ayrıca HTC M7 ile birlikte Tayvanlı üreticinin yeni arayüzü olacak olan Sense 5‘i de tanıtması bekleniyor. HTC Sense 5.0 arayüzü ile alakalı son ekran görüntüleri için tıklayınız.

Kaynak : Pocket-lint

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın