background img
Şub 7, 2013
0 0

HTC M7 İçin İlk Slogan “Alive Soon”

Yazar

HTC M7 AliveTayvanlı üreticinin 19 Şubat’ta New York’ta düzenleyeceği etkinlikle tanıtacağı amiral gemisi M7 ile alakalı ilk afiş HTC Almanya sayfası tarafından yayınlandı. İşte HTC M7’nin ilk basın afişi ve detaylar.

Geçtiğimiz günlerde HTC’nin 2012 yılına veda partisinde Tayvanlı üreticinin yöneticilerinden Peter Chou’un elinde görüntülenen M7 modelinin tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı.  HTC’nin amiral gemisinde 4.3 ultrapiksellik bir kamera kullacağı iddialarını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Peter Chou’un da partide telefonun kamerasını test etmek istemesiyle HTC’nin amiral gemisinde üst düzey bir kamera performansını sunacağı iddiaları güçlendi.

HTC Almanya tarafından yayınlanan görselde HTC M7′ nin ilk sloganı “Alive Soon” olarak yer alması kafaları karıştırdı. Görselde devre kartı üzerine yerleştirilmiş kalp ile HTC, amiral gemisine gizem katmaya devam ediyor. Alive Soon sloganı “HTC M7’nin HTC Alive ismi ile mi çıkacak ?” sorularına neden olsa da Peter Chou’un 2012 yılına veda partisinde şirket çalışanlarına M7 ve One sloganları attırması telefonun M7 ismi ile çıkacağını gösteriyor.

HTC M7, 4.7 inç FULL HD  1080 x 1920 piksel çözünürlüklü ekran, 1.7 Ghz 1.7 GHz dört çekirdekli  Qualcomm Snapdragon işlemci, 2 GB RAM, 2300 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor. Ayrıca HTC’nin yeni amiral gemisinde kamera ile beraber yeni ses teknolojilerini tanıtması bekleniyor.

Kaynak: BestBoyZ

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın