background img
Ara 6, 2012
0 0

HTC M7, 2013 Yılının İlk Çeyreğinde Geliyor

Yazar

HTC M7 HTC üst segment telefon pazarına iddialı bir telefon girmeye hazırlanıyor. HTC M7 ile J Butterfly ve Droid DNA modellerini geliştirmeyi planlayan Tayvanlı üreticinin yeni modeli hakkında ilk bilgiler.

2012 yılında istediği satş rakamına ulaşamayan ve ekonomik krizden kurtulamayan HTC, 2013 yılında satış politikasını değiştirerek 2013 yılına iddialı girmek istiyor. Tayvanlı üretici 2012 yılının son çeyreğinde özellikle Japon KDDI operatörü için hazırladığı HTC J Butterfly ve Amerika’ da Verizon Wireless için hazırladığı HTC Droid DNA modelleri ile gündeme gelmişti.

Her iki modelinde  birbiriyle çok benzer özellikler taşıyordu. Bu iki modelin HTC Deluxe ismi ile küresel pazarlara giriş yapacağı konuşulmuş olsada HTC Almanya sayfasından yapılan açıklama telefonu bekleyen kullanıcıları şaşırtmıştı. 2012 yılının son çeyreğinde 7 milyon satış rakamına ulaşması beklenen Tavanlı üretici One serisi ile Samsung ve Apple gibi mobil sektörün dev isimleri ile rekabet edememiş ve satış rakamları olarak geride kaldı.

Focus Taiwan’ ın paylaştığı habere göre Şubat ayında gerçekleşecek olan WMC 2013′ de HTC, M7 modelini tanıtacak ve 2013 yılının ilk çeyreğinde ( Mart ayında) satışa çıkacak. Samsung’ un 2013 yılının 2. çeyreğinde Galaxy S4 modelini çıkarması bekleniyor ve doğrudan bir rekabet olmaması için HTC ‘ nin M7 modelini 1-2 ay daha önce pazara sürmesi bekleniyor.

HTC M7′ nin teknik özellikleri ile alakalı çok fazla detay şu anda paylaşılmamış olsada HTC J Butterfly ve Droid DNA modelleri eklenecek ekstra özellikler ile satışa çıkması bekleniyor. 5 inç Full HD ekran,Qualcomm Snapdragon S4 APQ8064 dört çekirdekli işlemci ve 13 MP kameraya sahip olması beklenen telefonun teknik detaylarının ilerleyen günlerde paylaşılması bekleniyor.

Kaynak : Androidandme 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın