background img
Şub 14, 2013
0 0

HTC G2 Modeli Hakkında Yeni Bilgiler

Yazar

HTC G2HTC’nin 19 Şubat’ta amiral gemisiyle beraber tanıtması beklenen G2 ve G4 modellerinden G2 modeline ait olduğu ileri sürülen bir ekran görüntüsü Phone Arena tarafından paylaşıldı. İşte HTC G2 modeli hakkında son bilgiler.

Tayvanlı üretici resmi web sayfasında 19 Şubat’taki tanıtım etkinliğinin heyecanına devam ederken, etkinlikte tanıtması beklenen yeni modelleri hakkında sızıntılar devam ediyor. HTC’nin 2013 yılındaki amiral gemisi olması beklenen HTC One modelinin yanında Tayvanlı üretici 2 farklı telefonu daha tanıtacak. Sense 5.0 arayüzüne sahip olacak 3 modelden şimdiye kadar sadece HTC One’a ait olduğu iddia edilen ekran görüntüleri sızdırılmıştı.

HTC’nin 2013 yılındaki giriş seviyesi android telefon pazarına dahil edeceği G2 modeline ait Sense 5.0 arayüzlü ekran görüntüsü Phone Arena tarafından paylaşıldı. Paylaşılan ekran görüntüsünde HTC One’a göre daha basit bir widget yaspısı tercih ettiğini görüyoruz.

HTC G2 modelinin 3.5 inç boyutunda 320 x 480 piksel çözünürlüğünde ekran ve 1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli bir işlemciye sahip olması bekleniyor.

Kaynak : Phone Arena

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın