background img
Eki 29, 2013
0 0

HTC EVO 3D Hayat Kurtardı

Yazar

HTC EVO 3DGünlük hayatımızda birçok işimizi kolaylaştıran akıllı telefonlar bu sefer bir hayat kurtarma sahnesi ile karşımızda. Amerika’da yaşanan olayda HTC EVO 3D modeline sahip bir kullanıcı ölümden telefonu vesilesiyle döndü.

Amerika’nın Florida eyaletinde yaşanan bir hırsızlık girişiminde eşine az rastlanır bir olay gerçekleşti. Benzin istasyonuna hırsızlık amacıyla gelen kimliği henüz belirlemeyen soyguncu benzin istasyonundan istediğini alamayınca benzin istasyonunda elindeki silahı rastgele ateşleyerek kayıplara karıştı. Soyguncunun kaçarken ateşlediği silahtan çıkan bir kurşun o sırada benzin istasyonunda bulunan bir müşterinin göğsüne isabet etti. HTC EVO 3D akıllı telefonuna sahip olan kazazedenin hayatta kalmasına telefonu vesile oldu.

Htc evo 3d

Soyguncunun silahından çıkan kurşun HTC EVO 3D’yi geçemedi. Kaza sonrası telefondan zorlukla çıkarılan kurşun balistik inceleme için gerekli mecralara gönderildi. 2011 yılında da HTC marka bir telefona sahip kullanıcı aynı şekilde ölümden dönmüştü.


Kaynak : HDBlog

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın