background img
Oca 22, 2013
0 0

HTC Droid DNA Modelinde Sense 5 Görüntülendi

Yazar

HTC Sense 5 ArayuzuHTC’nin Şubat ayı içerisinde düzenlenecek olan WMC 2013’te tanıtması beklenen yeni arayüzü Sense 5 bu kez de Droid DNA modelinde görüntülendi.

HTC’nin Sense+ arayüzünden sonra yeni arayüz çalışmaları yaptığına dair ilk ekran görüntüleri geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmış ve paylaşılan bu görsellerde HTC’ nin yeni arayüzünün Sense 5 ismine sahip olduğu iddia edilmişti. Burada sizlerle paylaştığımız görsellerde arama menüsü,klavye,yeni kilit ekranında saat, hava durumu ve altta kısayollar yer alıyordu.

Merakla beklenen HTC’nin yeni arayüzü, Tayvanlı üreticinin 2013 yılındaki amiral gemisi olacak olan M7 modelinden sızdırıldığı gündeme gelmişti. HTC M7‘den sonra Sense 5 arayüzü bu kez HTC’nin Verizon Wireless için özel olarak ürettiği Droid DNA modelinde görüntülendi.

Geniş kare wigdetların dikkat çektiği görüntülerden Sense 5 arayüzü hakkında detaylı bir yorum yapmak zor fakat Tayvanlı üreticinin yeni arayüzünü ilk kez WMC 2013’te tanıtması beklenen M7 modelinde kullanacağını söyleyebiliriz.

HTC M7 hakkında son detaylar için tıklayınız.

HTC Sense 5

Kaynak : Weibo

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın