background img
Kas 14, 2012
0 0

HTC Droid DNA Benchmark Test Sonuçları

Yazar

HTC’ nin Verizon Wireless için hazırladığı android telefonu Droid DNA’ nın performans test sonuçları yayınlandı.İşte HTC Droid DNA Benchmark test sonuçları.

13 Kasım’ da New York’ da yapılan etkinlikle resmiyet kazanan HTC Droid DNA’ ın teknik özelliklerini burada sizlerle paylaşmıştık. 1.5 GHz dört çekirdekli Krait mimarisini kullanan ve 28 nm teknolojili Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci ( Adreno 320 GPU ) ve 5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD Super LCD 3 Ekrana sahip olan Droid DNA’ nın Benchmark test sonuçları yayınlandı.

Gsmarena tarafından 5 farklı Benchmark test sonucunu yayınlanan telefon-tablet melezinin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusuydu.

Benchmark Pi testinde,diğer 4 çekirdekli telefonları geride bırakan Droid DNA krait mimarisi ile üstün bir performans sergiliyor.

Benckmark Pi  ( Düşük Olan Daha İyi )

HTC Droid dna performas testleri

Başka bir CPU testi olan Lİnpack’ de LG Optimus G’ nin gerisinde kalan HTC Droid DNA diğer rakiplerinden üstün bir performans sergiliyor. 4 çekirdek mimarisi bu testte önemlidir.

Linpack ( Yüksek Olan Daha İyi )

Htc droid dna performans testleri
Android dünyasının en meşhur testlerinden olan Quadrant testi, telefon-tablet melezinin genel performans değerini gösteriyor.Telefon içerisindeki her donanımın bu teste katkısı bulunuyor. Bu test sonucunda da rakiplerini geride bırakan Droid DNA tam bir android canavarı.

Quadrant ( Yüksek Olan Daha İyi )

htc droid dna performans
Android dünyasının Quadrant gibi meşhur testlerinden olan AnTuTu testi, cihazların genel performans değerini gösterir. Droid DNA AnTuTu testinde rakiplerinin gerisinde yer alıyor.

AnTuTu ( Yüksek Olan Daha İyi )htc droid dna performans

GLBenchmark testinde de rakiplerini geride bırakan Droid DNA’ ın batarya test sonuçlarını merakla bekliyoruz.

GLBenchmark 2.5 ( Yüksek Olan Daha İyi )

HTC Droid Dna performans

Kaynak: Gsmarena

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın