background img
Kas 15, 2012
0 0

HTC DLX (Deluxe) Küresel Versiyonu Görüntülendi

Yazar

HTC DLX HTC’ nin ilk Full HD telefonları olan J Butterfly ve Droid DNA modellerinin küresel versiyonu görüntülendi. İşte HTC DLX hakkında ilk detaylar.

HTC, Ekim ayı ortalarında Japon KDDI operatörü için” HTC J Butterfly “ modelini tanıtmıştı. HTC J Butterfly’ dan sonra Amerika’ nın ilk Full HD telefonu olacak olan ve J Butterfly ile nerdeyse aynı özelliklere sahip olan Droid DNA modeli geçtiğimiz günlerde New York’ da yapılan etkinlikle tanıtıldı. HTC ‘ nin üst düzey telefonunu Amerika pazarından sonra  küresel pazarlara da sunacağı söylentisi Droid DNA‘ nın tanıtımından sonra konuşulmaya başlanmıştı.

HTC DLX ( Deluxe ) ismi ile küresel pazarda satışa çıkması beklenen telefona ait paylaşım  Evleaks twitter hesabından yapıldı. Evleaks twitter hesabından paylaşılan birçok görsel ve teknik detayın daha sonradan doğrulandığını göz önünde bulundurduğumuzda HTC DLX ( Deluxe)‘ ün küresel pazarlara bu prototiple  çıkacağını söyleyebiliriz.

HTC DLX ( Deluxe )’ ün, Droid DNA ve J Butterfly ile benzer özelliklerle pazara girmesi bekleniyor.

HTC DLX’ ün beklenen teknik özellikleri

  • 5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD Super LCD 3 Ekran ( 440 ppi )
  • 1.5 GHz dört çekirdekli Krait mimarisini kullanan  Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci ( Adreno 320 GPU )
  • 2 GB RAM
  • 8 MP arka kamera
  • 2.1 MP ön kamera
  • Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi
  • HTC Sense 4+ arayüz

HTC J Butterfly ve Droid DNA modellerinde bulunan 2020 mAh’ lık batarya en çok eleştiri alan özelliklerin başında geliyordu. HTC ‘ nin küresel pazara batarya konusunda iyileştirme yaparak girmesi bekleniyor fakat bu konuda net bir şey söylemek için şu anda erken.

HTC DLX modelinin 21 Kasım’ da Amerika’ da satışa çıkmasından sonra Aralık ayının ilk haftasında tanıtılması bekleniyor.

HTC Droid DNA’ ın Benckmark test sonuçları için tıklayınız.

Kaynak : Evleaks

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın