background img
Kas 26, 2012
0 0

HTC Deluxe Avrupa’ da Satışa Çıkmayacak mı?

Yazar

HTC Deluxe HTC Almanya Facebook sayfasından yapılan bir yorum ” HTC Deluxe Avrupa’ da satışa çıkmayacak mı? ” sorusunu gündeme getirdi. 

Tavyanlı üreticinin HTC J Butterfly ve Droid DNA modellerini, küresel pazara HTC Deluxe ismi ile sürmeyi planladığı Droid DNA’ ın New York’ da gerçekleştirilen tanıtımından sonra ortaya atılmış ve Full HD telefonun küresel versiyonuna ait basın görselleri Gsmarena tarafından geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. HTC Deluxe’ ün beklenen teknik özelliklerini ve renk seçeneklerinin paylaşılmasından sonra HTC Almanya Facebook sayfasından yapılan bir yorum HTC Deluxe hakkında yeni bir iddiayı gündeme getirdi. ” HTC Deluxe Avrupa’ da satışa çıkmayacak mı? ”

HTC Almanya Facebook sayfasından yapılan yoruma göre ” HTC Deluxe DLX maalesef Avrupa’ da satışa çıkmayacak. “

6 Aralık‘ da yapılacak bir etkinlikle tanıtılması beklenen telefon hakkında yapılan yorum telefonu bekleyenleri şaşırtmış olsada yorumun gerçeği yansıtmadığı düşünüyoruz. Ülkemizde de bu tarz Facebook bilgilendirmelerinde çelişkilerin olduğunu gözlemleyebiliyoruz. HTC’ nin Almanya Facebook sayfasını yöneten birime HTC Deluxe hakkında bilgi verilmediği için bu tarz bir yorum yazılmış olabilir yada HTC’ in Full HD telefonunu farklı bir isimle küresel pazara sunabilir. Tüm bunların cevabını sanırım 6 Aralık’ da gerçekleşmesi planlanan etkinlikte göreceğiz. 

Kaynak : HTC Almanya ( Facebook )

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın