background img
Tem 9, 2013
0 0

HTC Butterfly İçin Android 4.2.2 Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

HTC ButterflyHTC’nin Full HD ekrana sahip telefonu Butterfly için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı. İşte HTC Buttefly modeline güncelleme ile gelen yenilikler ve detaylar.

Tayvanlı üreticinin geçtiğimiz sene satışa sunduğu HTC J Butterfly ve Droid DNA modellerini küresel pazarlarda Butterfly ismi ile yerini almıştı. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa sunulan HTC Butterfly modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Güncelleme ile HTC’nin en yeni arayüzü olan Sense 5 arayüzüne ve HTC Zoe, BlinkFeed, kilit ekranına widget desteği, gelişmiş bildirim ekranı ve yüzdeli batarya durumu vb. birçok özelliğe kavuşuyor.

İlk olarak Tayvan’daki kullanıcılara sunulan 551.69 MB büyüklüğündeki Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin  bir ay içerisinde tüm Butterfly modellerine sunulması bekleniyor. HTC’nin Butterfly modelini ülkemizde satışa sunmasından sonra telefonun güncellenmiş ve üstün özelliklerle donatılmış HTC Butterfly S modelinde satışa sunulması telefonu bekleyen kullanıcılar tarafından isteniyor  fakat Butterfly modelinin yaklaşık 6 ay sonra ülkemizde satışa sunulduğunu hatırlatalım.

Kaynak : Engadget

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın