background img
Oca 7, 2013
0 0

HTC Butterfly Bir Ülkede Daha Satışta

Yazar

HTC Butterfly AvusturalyaHTC’ nin Avrupa pazarında satışa sunmayacağı iddia edilen Full HD ekrana sahip telefonu HTC Butterfly, Avustural’ ya satışa sunuldu. Telefonun Avusturalya’ da satışa sunulması sırada ” Avrupa mı var mı ? ” sorusunu gündeme getirdi.

HTC’ nin Japonya ‘da J Butterfly, Amerika’ da Droid DNA isimleri ile piyasaya sürdüğü 5 inç boyutundaki Full HD telefonunun küresel pazarlara HTC Butterfly ismi ile çıkacağını daha önce sizlerle burada paylaşmştık. İlk olarak Çin’ de satışa sunulması beklenen telefon Tayvan’ da 780$’ dan satışa sunulmuştu. 11 Aralık’ ta satışa sunulmasından sonra İtalya’ da Expansys online perakende sitesinde ön siparişe açılan telefon ön siparişten kısa sürede kaldırıldı ve Avrupa’ da satışa sunulmayacağına dair bir bilgi yayınlandı.

HTC, 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan telefonunu Avrupa’ da henüz satışa sunmadı fakat telefonun yeni bir ülkede daha satışa sunulması “Avrupa’ da da satışa sunulacak mı? ” sorusunu tekrardan alevlendirdi. HTC Butterfly, Avusturalya’ da 849$’ dan satışa sunuldu ve ilk siparişlerin 18 Ocak’ ta teslim edileceği bildirildi.

Tayvanlı üreticinin HTC Butterfly‘ ı Avrupa’ da satışa sunmamasının nedeni olarak yeni hazırlamış olduğu telefonu M7 gösteriliyor. HTC M7 hakkında son detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

HTC Butterfly, 5 inç FULL HD ekran, 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci, Andero 320 grafik işlemci, 2 GB RAM, 16 GB hafıza ( microSD kart desteği), 2020 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunulacak.

Kaynak : Mobicity

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın