background img
Ara 10, 2012
0 0

HTC Butterfly 11 Aralık’ta Satışa Çıkıyor

Yazar

HTC Butterfly TayvanHTC’ nin FULL HD telefonu Amerika’ da Droid DNA, Japonya’ da J Butterfly ismi ile satışa çıktıktan sonra küresel pazarlara HTC Butterfly ismi ile 11 Aralık’ ta Tayvan’ da satışa çıkıyor.

HTC’ nin Full HD telefonu HTC Buttefly’ ın ilk olarak Çin’ de satışa sunulması bekleniyordu fakat telefon Tayvan’ da satışa sunulmaya hazırlanıyor. Tayvan’ ın en büyük Gsm operatörü olan Chunghwa Telecom tarafından 11 Aralık’ ta satışa sunulacak olan telefonun fiyatı ile alakalı şu anda resmi bir açıklama yok fakat HTC Butterfly’ ın 780$‘ dan satışa sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta İtalya’ da Expansys online perakende sitesinde ön siparişe açılan telefon Tayvan’ dan sonra ikinci durağının Avrupa olması bekleniyor. Aralık ayı ortalarında Japonya’ da da satışa sunulacak olan telefonun 2013 yılının ilk çeyreğinde çoğu ülkede satışa sunulması bekleniyor.

HTC 2013 yılında akıllı telefon piyasasındaki payını arttırmak için birçok iddialı model hazırladığını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Tayvanlı üreticinin hazırladığı telefonlardan birisi olarak lanse edilen M7‘ nin ilk bilgilerini burada sizlerle paylaşmıştık.

HTC Butterfly, 5 inç FULL HD ekran, 1.5 GHz dört çekirdekli işlemci, Andero 320 grafik işlemci, 2 GB RAM, 16 GB hafıza ( microSD kart desteği), 2020 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunulacak.

Kaynak : Focus Taiwan

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın