background img
Eki 26, 2013
0 0

Güneş Enerjili Şarjlı Samsung Galaxy S4 Kılıfı

Yazar

Galaxy S4 Xtorm KilifSamsung’un 2600 mAh bataryaya sahip amiral gemisi Galaxy S4 için güneş enerjisi ile şarj olabilen 3000 mAh bataryalı kılıf  duyurudlu. Xtorm tarafından Samsung Galaxy S4 için üretilen solar kılıfın detayları haberimizde.

Mobil cihazlarının teknik özellikleri arttıkça daha çok karşılaştığımız şarj sorununa farklı çözüm arayışları devam ediyor. Günlük kullanımdan GPS ve Buletooh’un kullanılmadığı zamanlarda kapatılması, ekran parlaklığının minimumda ayarlanması ve 3G’nin kullanım dışında kapalı tutulması gibi batarya performansını arttıran çözüm arayışları içerisindeyseniz ve Samsung Galaxy S4 kullanıyorsanız tanıtacağımız aksesuar tam size göre.

Ekstra batarya kapasitesine sahip olan şarjlı kılıf denildiğinde ilk akla gelen Mophie, ExoGear gibi firmalardan olan Xtorm firması Galaxy S4 için güneş enerjisi ile şarj olabilen solar şarjlı kılıf üretti. Samsung Galaxy S4’ün 2600 mAh‘lik bataryasına ek olarak 3000 mAh’lık batarya daha ekleyen Xtorm Solar Power Pack priz arama derdini güneşli havalarda sona erdiriyor.

Telefonunuz takılı olmasa da güneş altında kendi bataryasını doldurabilen Xtorm Solar Power Pack ayrıca USB üzerinden de şarj olabiliyor. Her ne kadar telefonun kalınlığında önemli miktarda artışa sebep olsa da şarjlı kılıf kullanmayı düşünüyorsanız Xtorm solar şarlı kılıf farklı bir alternatif olabilir. 1.8 cm kalınlığa 109 gram ağırlığa sahip olan solar şarjlı kılıf önümüzdeki haftalarda Avrupa’da 49€‘dan satışa sunulacak.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın