background img
Ağu 17, 2012
0 0

Google Play Hediye Kartları Geliyor

Yazar

Google Play’in hediye kartlarının kullanımı için yazılım güncellemesi yaptığını biliyorduk. Şimdi ise hediye kartlarının kendisine ait fotoğraflar dışarıya sızmış durumda. Android Central’ın haberine göre Google Play hediye kartı paketlerinin sağ üst köşesinde fiyatı, hemen altında Google Play başlığı bulunuyor.Google Play hediye kartlarında paketin ortasında ise Google Play logosu bulunuyor. Logonun alt tarafında ise İngilizce olarak “Müzik, Filmler, Kitaplar, Uygulamalar ve Daha Fazlası” yazıyor.

Google Play Kartları

Resimde 10 ve 25 Dolarlık olarak gözüken kartların başka fiyatlarda da çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Kartların ne zaman ve nasıl çıkacağıysa merak konusu. Sadece ABD çıkışlı bir başlangıç mı yapılacak, yoksa dünyanın birçok yerinde aynı anda mı boy gösterecek, hep birlikte göreceğiz. Fakat sadece ABD çıkışı yapılması, Android için uygulama geliştirenlerin pek hoşuna gitmeyecektir. Nihayetinde bu kartların mağazalarda boy göstermesinin bir reklam etkisi var ve Google Play’de uygulaması bulunan geliştiriciler için Google Play’e ne kadar çok kişi girerse kazançları da orantılı olarak artacaktır.

Google bir güzellik yapıp hediye kartlarının Türkiye’de de dağıtımını sağlar mı bilmiyoruz. Fakat mağazaların raflarında Google Play logosu görmek hoş olacaktır.

Kaynak: AndroidCentral

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın