background img
Tem 18, 2013
0 0

Google 24 Temmuz’da Yeni Nexus 7 ve Android 4.3’ü Tanıtabilir

Yazar

Google 24 TemmuzGoogle, 24 Temmuz’da San Francisco’da düzenleyeceği etkinliğin davetiyelerini göndermeye başladı. 24 Temmuz’da yeni nesil Nexus 7 ve Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin tanıtılması beklenen etkinliğin detayları haberimizde.

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminin piyasadaki üst düzey Android telefonlarda yerini almasından sonra Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin ilk sızıntılarının Galaxy S4 Google Edition ve HTC One Google Edition modellerinde gözlemlenmesinden sonra Google cephesinden etkinlik davetiyesi geldi. 24 Temmuz’da San Francisco’da Android ve Crome OS işletim sistemi takım şefi Sundar Pichai’nin de katılacağı bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu.

“Sundar Pichai ile kahvaltı” etkinliğini davetiyelerini göndermeye başlayan teknoloji devi Google, etkinlikte Android ve Crome bölümlerinden tanıdığımız Sundar Pichai ile yeni işletim sistemi Android 4.3 Jelly Bean ve yeni nesil Nexus 7 2’nin tanıtımını gerçekleştirebilir. Etkinlik hakkında detaylı bilgi paylaşımda bulunmayan Google, Android 4.3 Jelly Bean sürümünü ilk olarak yeni Nexus cihazıyla tanıtmayı planlıyor olabilir.

Android 4.3’ün getireceği en önemli yenilik Bluetooth 4.0 LTE teknolojisi olması bekleniyor. Android 5.0 Key Lime Pie öncesi Google’ın Samsung Galaxy S4 Google Edition modeli tanıtımı öncesi Nexus 7 2 ile yeni bir cihaz tanıtıma gidip gitmeyeceğini 24 Temmuz’da göreceğiz. Google’ın Motorola’yı satın almasından sonra en büyük proje olan Moto X’in de tanıtılabileceği Google etkinliği Google’ın Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Kaynak : Android Central

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın