Android Haberleri

General Mobile GM6 N11’de Satışa Sunuldu

Comments (1)
 1. Hakan dedi ki:

  General Mobile GM6’yı en uygun fiyata nereden alabilirim diyorsanız işte size seçenekler:

  1. n11.com — Shubuo mağazasında ürün 1049 TL’ye satılıyor. Garanti Bankası’ndan bonus kartınız varsa ve BonusFlaş uygulaması üzerinden n11 kampanyasına katılırsanıza 75 TL “n11 Bonus” kazanıyorsunuz. Bu durumda telefon size 974 TL’ye geliyor. Eğer n11’in mevcutta devam eden Ramazan Ayı Kupon kampanyasından daha önce kazanmış olduğunuz bir indirim kuponu varsa bir 50 TL daha indirme şansınız olur ki bu durumda telefon size 924 TL’ye gelmiş olur.

  2. ereyon.com — Telefonun satış fiyatı 1099 TL. Ancak süper kombolar yaparak fiyatı TL’ye kadar çekebilirsiniz.
  Ödeme yöntemi olarak Compay’i seçin ve Compay’e üzerinden fastPay mobil cüzdanınız ile ödeme yaparak %10 indirimle alın. Ki bu üründe 100 TL indirim alacaksınız fiyat 999 TL’ye gelecek. fastPay’e yapıkredi kartınızı ekleyerek ödemeyi o kartla yapın, aynı zamanda Yapıkredi Cüzdan uygulaması üzerinden Ereyon Worldpuan kampanyasına katılın. Sepetinizi 1000 TL üzerine çıkartırsanız 75, 999 TL’de kalırsa 50 TL worldpuan kazanacaksınız, bu durumda telefon size yine 924 TL’ye gelmiş olacak.

  3. gittigidiyor.com — Rootcrack mağazasında telefonun satış fiyatı 1079 TL. İş Bankasını kredi kartınız varsa ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılırsanız 100 TL maxipuan kazanacaksınız. Bu durumda telefon size 979 TL’ye gelmiş olacak. Gittigidiyor’da bazı günler bazı saatlerde “Anında %5 İndirim” kampanyası oluyor, böyle bir zamanda alışveriş yaparsanız 54 TL daha ucuza alırsınız ki bu durumda telefon size 925 TL’ye gelecektir.

  Kısacası internet üzerinden banka ve satıcı kampanyalarını kombolayarak mağaza satış fiyatı olan 1099 TL’den çok daha ucuza General Mobile GM6 satın alabilirsiniz.

  İyi alışverişler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *