background img
Nis 15, 2015
0 0

General Mobile Discovery Elite Android 4.4 KitKat Nisan Güncellemesi Yayınlandı

Yazar

General Mobile’ın 2014 yılındaki amiral gemi modeli Discovery Elite için merakla beklenen Android 4.4 Kitkat güncellemesi sonunda yayınlandı. İşte General Mobile Discovery Elite için Nisan 2015’te sunulan Android 4.4 Kitkat güncellemesinin detayları.

Çin menşeili Gionee firması tarafından üretilen Elife E7 modelinin General Mobile için özelleştirilmiş versiyonu olarak ülkemizdeki Android akıllı telefon pazarına giriş yapan Discovery Elite modeli 2014 yılında üst segmentte Android pazarında fiyat/performans akıllı telefon pazarını hareketlendirmişti. General Mobile’ın Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile satışa sunduğu telefon yaklaşık 1 yıllık süreç içerisinde Android işletim sistemini değiştiren bir güncelleme almasa da aldığı güncellemelerle Android 4.4 KitKat güncellemesi için kullanıcıları sürekli beklenti içerisinde tuttu.

Discovery Elite GüncellemeGeneral Mobile Discovery Elite için sunulan her güncellemeden sonra “Android 4.4 KitKat güncellemesi ne zaman gelecek?” sorularına muhattap olan General Mobile sonunda Discovery Elite kullanıcılarına Android 4.4 KitKat güncellemesini sundu. Yaklaşık 743 MB büyüklüğünde olan Android 4.4 KitKat güncellemesinin cihazınıza gelip gelmediğini Ayarlar/ Telefon Hakkında/ Sistem Güncellemeleri/ Güncelleme Denetle adımlarını izleyerek kontrol edebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: General Mobile Discovery Elite Android 4.4 KitKat Nisan Güncellemesi Yayınlandı

  • Ben geçtim bin pişman oldum geri dönmek istiyorum sitete elit için 4.2 yok tam bir rezillik

    ahmet 23 Nisan 2015 20:41 Cevapla
  • Lanet olası bir güncelleme. Sakın geçmeyin. Telefon kikitlendi. Ekran açılmıyor. Veriler kayıp, arama geliyor göremiyorsun. Mesajlar açılmıyor. Ekran gidiyor. Hat gidiyor. Bilgiler yok. Batatya yok ki çıkar tekrar tak ne mümkün. 15 saniye güç düğmesini basılı tutarak kapatip tekrar acmaya çalışıyorum. Mesaj yazmak ne mümkün. Programlar açılmıyor. Rehber 10/dk da açılıyor. Ara yüz ayrı berbat. Hiçbir faydası olmadığı gibi tam bi kabus

    bşk 26 Nisan 2015 23:42 Cevapla

Bir Cevap Yazın