background img
Haz 2, 2014
0 0

General Mobile Discovery Android 4.4 KitKat Güncellemesi Haziran Ayında

Yazar

General Mobile Discovery için merakla beklenen Android 4.4.2 KitKat güncellemesiyle alakalı şirketin Genel Müdürü Muzaffer Gölcü’den açıklama geldi. İşte Muzeffer Gölcü’nün Discovery Android 4.4 KitKat güncellemesiyle alakalı yapmış olduğu açıklama ve detaylar.

2013 yılının ikinci yarısına fiyat/performans oranıyla damga vuran General Mobile Discovery için uzun zamandır konuşulan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ile alakalı General Mobile Genel Müdürü Muzaffer Göllcü’den açıklama geldi. 2013 yılının ikinci yarısından itibaren telefonu için altı güncelleme yayınlayan General Mobile, 1 milyon satış rakamını geride bırakan eski amiral gemisi için Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan (Amerika’da Sprint operatörü Nexus 5 kullanıcıları için dağıtılan Android 4.4.3 KitKat için) Android 4.4.2 KitKat güncellemesi için testlerinin devam ettiğini Twitter’dan duyurdu. Muzaffer Gölcü‘nün Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre Discovery modeli için 2-3 hafta içerisinde Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin OTA yoluyla dağıtılmaya başlanacak. Discovery kullanıcıları için sorunsuz bir arayüz ve kullanıcı deneyimi sunmak için çalışmalarına hız veren General Mobile, Discovery kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme ile telefonu tekrardan gündemde tutacak gibi görünüyor.General Mobile Discovery KitKatGeneral Mobile Discovery için dağıtılacak olan Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin telefona hangi yenilikleri getireceğiyle alakalı henüz net bir bilgi bulunmuyor fakat Android 4.4 KitKat işletim sisteminin sunduğu birçok yeniliği bünyesinde barındıracağını söyleyebiliriz. Android 4.4 KitKat işletim sisteminin Android platfromuna getirdiği yeniliklere buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Güncelleme (28/04/2014)

General Mobile Discovery 4 GB ve 16 GB modelleri için Android 4.4 KitKat güncellemesinin final sürümü dağıtılmaya başlandı. Discovery 16 GB modeli için OTA yoluyla dağıtılan güncelleme, Discovery 4 GB modeli için manuel yükleme seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Discovery modeline çift dokunarak uyutma, RAM optimizasyonu vb. birçok yenilik sunan Android 4.4 KitKat güncellemesinin detaylarına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın