background img
Eki 23, 2012
0 0

Gangnam Style Eşliğinde Galaxy Note 2 Lansmanı

Yazar

Samsung Kanada Gangnam StyleSamsung Galaxy Note 2 Kanada lansmanı Gangnam Style eşliğinde olacak.

Samsung Türkiye, Galaxy Note 2′ nin Türkiye lansmanını Taksim’ de gerçekleştirecekti fakat etkinliğe günler kala yapılan duyuru ile lansman iptal edilmişti. Geçtiğimiz hafta Türkiye’ de satışa sunulan Galaxy Note 2 ile alakalı en büyük etkinliklerden birisi Samsung Kanada tarafından gerçekleştirileceği duyuruldu. Samsung Kanada Facebook sayfasından yapılan açıklama ile Galaxy Note 2 Kanada lansmanı PSY konseri ile 30 Ekim tarihinde Toronto’ da gerçekleşecek.

Tüm dünya listelerinde bir numara olan son dönemin popüler dans stilinin sahibi PSY, Gangnam Style şarkısı ile Youtube’ da izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Tüm dünyada konuşulan PSY  şimdi de Kanada’ da Samsung kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Samsung Kanada, 26 Ekim’ e kadar her gün 175 çifte lansmanda  PSY ile tanışma fırsatı sunan bir etkinlik oluşturdu.Ayrıca Samsung Kanada, Facebook’ da oluşturduğu etkinlik ile Galaxy Note 2 kazanma şansını da sunuyor.
Etkinliğe gelenler arasında Galaxy cihaza sahip ilk 25 kişi ve PSY’ nin Gangnam style dansını etkinlik alanında yapanlar arasından seçilecek 5 kişi Samsung Kanada yetkilileri tarafından VIP misafir statüsüne alınacak.

5.5 inç 720 x 1280 piksel HD Super AMOLED ekran, 1.6 GHz hızında dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemci, 2 GB RAM, 3100 mAh ve Andoid 4.1 Jelly Bean işletim sistemi kullanıcılardan tam not alan Galaxy Note 2 mutli-view güncellemesiyle çoklu ekran özelliğine sahip olmuştu.İşte Samsung Galaxy Note 2 Kanada Lansmanı Tanıtım Videosu

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın