background img
Şub 22, 2013
0 0

Galaxy S4’te Samsung Orb Panorama Özelliği Yer Alabilir

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan GT-I9500 model numarasına sahip Galaxy S4 hakkında iddialar artarak devam ediyor. 14 Mart’ta tanıtılması beklenen telefonda Samsung Orb Panorama inovasyonu yer alabilir.

Samsung, yeni amiral gemisinin tasarımını sır gibi gizli tutarken telefonda sunmaya hazırlandığı yeni teknolojiler ile alakalı sızıntılar devam ediyor. En son Galaxy S4’te göz takibi ile ekran kaydırma özelliği Eye Scroll ve göz takibi ile video oynatma imkanı sağlayan Eye Pause özelliklerinin yer alacağı iddia edilmişti. Telefonun yazılımsal özellikleri ile alakalı yeni iddia ise Android Geeks tarafından yapıldı. İddialara göre Galaxy S4’te Samsung yeni geliştirdiği Orb Panorama özelliğine yer verecek.

Photo Sphere özelliğine benzer yapıda olacak olan Samsung Orb Panorama özelliği, 360 derece panoramik fotoğraf çekme imkanı tanıyor. Galaxy S4’ün 13 megapiksellik kamerası ile 3 boyutlu görüntüleme deneyimi üst seviyelere çıkacak.

Galaxy S4’te yer alması beklenen Samsung Orb Panorama özelliğinin, Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi ile Samsung’un Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 gibi üst düzey telefonlarına da sunulup sunulmayacağı 14 Mart‘taki etkinlikte öğreneceğiz.

Kaynak : Android Geeks

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın