background img
Haz 6, 2013
0 0

Galaxy S4’e Güncelleme İle SD Karta Taşıma Özelliği Geldi

Yazar

Galaxy S4 GuncellemeSamsung, Galaxy S4’e yöneltilen hafıza sorunu problemlemine çözümü bugünden itibaren dağıtılmaya başlanan güncelleme ile sundu. Samsung Galaxy S4 için dağıtılan yeni güncelleme ile uygulamalar artık SD karta taşınabilecek. İşte Almanya’da dağıtılmaya başlanan yeni güncellemenin detayları.

Samsung Galaxy S4’ün 27 Nisan’da satışa sunulduktan sonra birçok kullanıcı tarafından özellikle hafıza sorunu konusunda eleştirilere maruz kalmıştı. Galaxy S4’ün 16 GB dahili hafızaya sahip olan  modelinde 8.82 GB‘lık bir bir alanın sadece kullanıcıların kullanımına sunulmasını eleştiren kullanıcılara açıklama yapmak zorunda kalan Samsung, bu sorunu bugün Almanya’da dağıtmaya başladığı Android 4.2.2 Jelly Bean performans güncellemesi ile ortadan kaldırıyor.

Birçok sistem güncellemesini barındıran Samsung Galaxy S4 performans güncellemesi şu anda sadece telefonun Qualcomm Snapdragon işlemcili modeli için dağıtılmaya başlandı. Exynos işlemcili Samsung Galaxy S4 modelleri içinde kısa süre içinde güncellemenin dağıtılmaya başlanması bekleniyor. Ülkemizde satılan Galaxy S4 modellerinde Exynos işlemcisinin olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca güncelleme yarı şeffaf bildirim çubuğu, akıllı durdurma özelliği özelliğinin daha kolay aktif hale getirilmesi için geçiş bölümü ve kamera iyileştirmeleri içeriyor.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın