background img
Şub 13, 2013
0 0

Galaxy S4 Mini Mart Ayında Tanıtılabilir

Yazar

Samsung Galaxy S4 MiniSamsung’un Mart ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S4 ile beraber 2 farklı ürün daha tanıtılabilir. Sammobile, Galaxy S4 Mini ve Galaxy akıllı saatin Galaxy S4’ün lansmanında tanıtılacak cihazlar arasında yer alacağını iddia etti.

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi Galaxy S4 hakkında ilk bilgiler Project T kod ismi ile sızdırılmıştı. Şirket içerisinde bu isimle anılan cihazın daha sonraki sızıntıları Altius kod ismi ile devam etti. Samsung’un yeni amiral gemisi resmi sitede GT-I9500 model numarası ile yer aldıktan sonra artık cihaz ile alakalı iddialar bu model numarası ile gelmeye başlamıştı.

Sammobile, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün aksesuarları ile alakalı yaptığı paylaşımda cihaz ile birlikte 2 farklı cihazın daha tanıtılacağını iddia ediyor. Project J Altius (Galaxy S4), Project J Mini Serrano (Galaxy S4 Mini) ve  Project J Active Fortius (Galaxy Akıllı Saat) modelleri yayınlanan aksesuar listesinde yer alıyor.

Samsung’un geçtiğimiz yıl satış rekorları kıran amiral gemisi Galaxy S3’ün mini versiyonu olan Galaxy S3 Mini’yi satışa sunduğunu düşündüğümüzde Sammobile’ın iddiaları güçleniyor. Ayrıca geçene sene Samsung Galaxy S3 ile birlikte Pebble adı verilen bir müzik oynatıcı tanıtıldığını da hatırlatalım.

Samsung’un bu 3 cihazı aynı lansmanda tanıtması bekleniyor fakat Samsung’un geçen sene izlediği satış politikasını Galaxy S4 modelinde de izleyerek Galaxy S4 Mini‘yi amiral gemisinin satışa sunulmasından birkaç ay sonra satışa sunması da ihtimaller arasında.

Samsung Galaxy S4 (Project J Altius) Aksesuarlar— Clear Cover, Protective Cover ve Flip Cover gibi koruyucu kılıflar, kese kılıf, 2600 mAh ekstra batarya, arka kapak, kulaklık, kablosuz şarj seti ve HDTV adaptörü.

Samsung Galaxy S4 Mini (Project J Mini Serrano) Aksesuarlar— Clear Cover,Projective Cover ve Flip Cover gibi koruyucu kılıflar.

Galaxy Akıllı Saat (Project J Active Fortius)—Kol bandı, bisiklet aksesuarı ve kılıf

Galaxy S4 Mini’nin Galaxy S4 ile aynı tasarımda daha düşük özelliklerde olması bekleniyor fakat telefonun teknik özellikleri ile alakalı herhangi bir paylaşım henüz yapılmadı.

Kaynak : Sammobile 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın