background img
Haz 26, 2013
0 0

Galaxy S4 İçin SD Karta Taşıma Güncellemesi Ülkemizde

Yazar

Galaxy S4 GuncellemeSamsung Galaxy S4 için geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlanan SD karta taşıma ve hafıza sorununa çözüm olan güncelleme ülkemizdeki Galaxy S4 kullanıcılarına ulaşmaya başladı.

Samsung Galaxy S4’ün satışa sunulmasından sonra Güney Koreli üreticinin en çok şikayet aldığı ve eleştirildiği konuların başında hafıza sorunu geliyordu. 16 GB’lık Galaxy S4 modelinde 8.82 GB‘lık bir alanın sadece kullanıcıların kullanımına sunulması eleştirilerine yeni bir güncelleme ile cevap veren Samsung, güncellemenin dağıtımına devam ediyor. Almanya’da dağıtılmaya başlanan Android 4.2.2 Jelly Bean performans güncellemesi ile Samsung Galaxy S4‘ün 16 GB’lık versiyonun kullanıcıya sunulan kullanım alanı 9.23 GB‘a çıkıyor.

Uygulamaları hafıza kartına taşıma özelliği getiren güncelleme bazı kullanıcıların kamerada yaşadığı sorunlara da çözüm getiriyor. Ayrıca güncelleme yarı şeffaf bildirim çubuğu, akıllı durdurma özelliği özelliğinin daha kolay aktif hale getirilmesi için geçiş bölümü bazı optimizasyonlar içeriyor.

Galaxy S4 Android 4.2 Jelly Bean performans güncellemesi OTA ve Kies üzerinden dağıtılmaya devam ediyor. Güncellemeyi buradan indirerek ODIN ile kurabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın