background img
Mar 5, 2013
0 0

Galaxy S4 İçin İlk Video Yayınlandı

Yazar

Galaxy-S4-SiyahSamsung Galaxy S4 için Güney Koreli üretici ilk tanıtım reklamını yayınladı. Jeremy Maxwell adında bir çocuğun başrolde olduğu tanıtım videosu cihaz hakkında bilgi vermiyor fakat Samsung, 14 Mart’taki lansman öncesi heyecanı arttırmak istiyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinin tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı. Hakkında birçok iddianın yer aldığı Galaxy S4‘ün sızdırılan prototiplere mi sahip olacağı yoksa farklı bir prototiple mi tanıtılacağını  14 Mart’ta New York’ta düzenlenecek olan lansman ile göreceğiz. Geçtiğimiz günler AnTuTu benchmark ve BrowserMark 2 benchmark testlerinde bazı detaylarının belli olduğu telefon android piyasasının güçlü donanıma sahip cihazları arasında yerini alacak. Samsung 14 Mart’taki lansman öncesi yeni Galaxy modeli için ilk tanıtım videosunda Jeremy Maxwell isminde bir çocuk karaktere yer veriyor. Jeremy Maxvell Samsung’un New York’taki binasına giderek içinde Galaxy S4‘ün yer aldığı farzedilen bir kutuyu teslim alıyor. Kutu içeriği ile alakalı bir sonraki reklam filmine işaret eden Samsung çok yakında yine Jeremy’nin yer aldığı ikinci tanıtım videosunu da yayınlayacak gibi.

Samsung Galaxy S4‘ ün 4.99 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran, 1.8 GHz Exynos 5410 Octa işlemci, PowerVR SGX 544 GPU, 2 GB RAM, 13 Megapiksel arka kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, 2600 mAh batarya ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile tanıtılması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın