background img
Mar 12, 2013
0 0

Galaxy S4 İçin İlk Resmi Fotoğraf Paylaşıldı

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung Galaxy S4 için ilk resmi fotoğraf Samsung USA Facebook ve Twitter sayfasından paylaşıldı. İşte Samsung’un yeni amiral gemisinin paylaşılan ilk resmi görüntüsü.

Önümüzdeki perşembeyi cumaya bağlayan gece Türkiye saatiyle saat 1:00’de başlayacak olan Unpacked 2013 etkinliği ile tanıtılacak olan Samsung Galaxy S4’ün nasıl bir tasarıma sahip olacağı ile alakalı ilk resmi bilgi Samsung USA tarafından paylaşıldı. Samsung USA  Galaxy S4’ün nasıl bir tasarıma sahip olacağının ilk işaretini paylaştığı görselle gösterdi. Samsung Galaxy S3’ün üstünde bazı düzenlemeler yapılarak oluşturulduğu düşündüğümüz görsel Çin forumlarında paylaşılan, dün burada sizlerle paylaştığımız Galaxy S4 görseliyle benzer tasarıma sahip.

Galaxy S4 vs Galaxy S3Sol üst köşesinin sadece aydınlık olarak sunulduğu görsel Samsung Galaxy S3 gibi yuvarlak köşe hatlarına sahip. Ahize hoparlörü ve kamera gibi ön yüzde yer alan bazı özellikler, paylaşılan görselin estetiğini bozmamak için kaldırılmış gibi duruyor. Samsung’un yeni amiral gemisinin nasıl bir tasarıma sahip olduğunu öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Kaynak : Samsung USA

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın