background img
Mar 15, 2013
0 0

Galaxy S4 GT-I9500 Teknik Özellikler Video

Yazar

Samsung Galaxy S4 Siyah-BeyazSamsung Galaxy S4’ün New York’taki lansmanını geride bıraktık. Güney Koreli üretici telefonun tüm teknik özelliklerini anlatan 4:24 dakikalık bir video yayınladı. İşte Samsung Galaxy S4 GT-I9500’ün tüm teknik özelliklerinin videosu.

Samsung Galaxy S4 GT-I9500 modeli 14 Mart’ta New York’ta düzenlenen etkinlikle görücüye çıktı. Samsung Mobile Youtube kanalı üzerinden yaklaşık 400bin kişinin online olarak izlediği etkinlik kısa süre sonra Samsung Mobile’ın Youtube kanalında yerini aldı. Türkiye saatiyle saat 1:00’da başlayan etkinliği kaçıran kullanıcılar için lansmanın tamamını burada sizlerle paylaşmıştık. Samsung Galaxy S4’ün öne çıkan teknik özelliklerinin tanıtıldığı yeni bir video Samsung tarafından paylaşıldı. Yaklaşık 4 dakika süren videoda Samsung’un yeni amiral gemisinin yazılımsal özelliklerinin de üzerine duruluyor.

Samsung Galaxy S3’ün 4.8 inçlik ekranınının yerine Galaxy S4‘te 4.99 inçlik bir ekran karşımıza çıkıyor. 4.99 inç 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekrana sahip olan Galaxy S4’ün tasarım çizgilerinin de yer aldığı video teknik özelliklerin yanında yazılımsal yenilikleri de içeriyor.

Air View, Samsung Smart Pause, Samsung WatchON, Optical Reader, Group Play(Share Music), Group Play(Play Games), Cinema Photos, Drama Shot, Sound&Shot, Best Face, Beauty Face, Night, Sports, Dual Shot, Dual Recording, Dual Video Call, S Translator, Samsung Adapt Display ve S Health vb. özelliklerin yer aldığı video Samsung Galaxy S4 hakkında detaylı bilgi veriyor. Telefonun tüm bu teknik özelliklerinin detaylı incelemesi için buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

İyi Seyirler…

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın