background img
May 15, 2013
0 0

Galaxy S4 Google Edition Duyurulabilir

Yazar

Galaxy S4 Video IncelemeGoogle’ın merakla beklenen etkinliğinin başlamasına saatler kala yeni bir iddia gündemde. Google, Samsung’un satış rekorları kırması beklenen yeni amiral gemisini Google Edition varyansı ile stok android arayüzü ile sunmaya hazırlanıyor. İşte Samsung- Google işbirliği ile tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S4 Google Edition hakkında son detaylar.

Samsung’un Mart ayında New York’ta tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi Galaxy S4 iki farklı varyans ile satışa çıkmıştı. Ülkemizde Samsung’un 4+4 çekirdekli Exynos 5410 işlemcisi ile raflardaki yerini alan telefonun, suya ve toza karşı dayanıklı bir versiyonu daha hazırladığı iddia edilmişti. Son olarak Geek.com editörlerinin Google I/O 2013’te yer alan güvenilir kaynaklarına dayandırdığı habere göre Samsung-Google işbirliği ile stok Android arayüze sahip Galaxy S4 Google Edition, başlamasına artık sayılı saatler kalan Google I/O 2013 etkinliğinin yaklaşık 3 saat sürmesi beklenen açılış toplantısının en önemli öğelerinin başında yer alacak.

Samsung veya Google cephesinden telefonun özellikleri ile alakalı herhangi bir detayın şimdiye kadar sızdırılmamış olmasından dolayı cihaz hakkında henüz bir detayın yer almadığını belirtelim. Geek.com’un haberine göre Galaxy S4 Google Edition, Haziran ayında ABD’de T-Mobile tarafından satışa sunulacak. Cihazın Google I/O 2013 etkinliğine gelen teknoloji editörlerine dağıtılacak olan ürün olabileceği de konuşuluyor.

Google’ın şimdiye kadar sadece Nexus cihazlara sunduğu saf Android deneyimini Samsung Galaxy S4’te görüp görmeyeceğimiz, Google I/O 2013 etkinliği ile kesinlik kazanacak.

Kaynak : Geek

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın