background img
Şub 19, 2013
0 0

Galaxy S4 14 Mart’ta Tanıtılacak

Yazar

Galaxy S4 TanitimSamsung’un 2013 yılındaki amiral gemisi olacak olan GT-I9500 model numarasına sahip Galaxy S4 modeli 14 Mart’ta tanıtılacak. İşte Eldar Murtazin’in Galaxy S4’ün çıkış tarihi iddiaları.

Rusya’nın önde gelen sitelerinden olan Mobile-Review’in kurucusu Eldar Murtazin‘in attığı bir tweet Galaxy S4’ün çıkış tarihi ile alakalı iddiaları tekrardan gündeme taşıdı. Eldar Murtazin, 14 Mart’ta büyük bir etkinlik yapılacağını ve bu etkinliğin HTC One’ın satışlarını etkileyeceğini paylaştı. Eldar Murtazin’in bu tweetinden sonra Samsung’a yakınlığı ile bilinen Sammobile siteside 14 Mart‘taki etkinliğin Galaxy S4’ün tanıtım etkinliği olacağını belirtti.

Sammobile, Galaxy S4’ün çıkış tarihini daha önce burada sizlerle paylaştığımız gibi 15 Mart olarak duyurmuştu. Sammobile’ın da 14 Mart’ı işaret ettiği Galaxy S4 lansmanı New York’da gerçekleştirilecek. Samsung’un 14 Mart’taki bu etkinlikte birden fazla cihazı tanıtması bekleniyor. Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 Mini ve Galaxy Altius kod ismine sahip akıllı saat lansmanın öne çıkanları olacak gibi.

Samsung Galaxy S4‘ün 5 inç Full HD Super Amoled ekran, Cortex A-15 tabanlı  Exynos 5 Octa işlemci, Mali-T658 2 GB RAM, 13 MP arka kamera, 2 MP ön kamera ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın