background img
Tem 17, 2013
0 0

Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 Doğrudan Android 4.3 Güncelemesi Alabilir

Yazar

Android 4.3Samsung, geçen seneki amiral gemisi Galaxy S3 ve phablet modeli Galaxy Note 2 için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini es geçerek doğrudan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi dağıtabilir. Samsung Hindistan tarafından paylaşılan bilginin detayları haberimizde sizlerle.

Samsung’un 50 milyon satış rakamını geride bırakan eski amiral gemisi Galaxy S3 için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi merakla beklenirken, Samsung Hindistan Ar-Ge bölümünden güncellemenin pas geçileceği haberi sızdırıldı. Samsung Galaxy S4’ün Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi ile raflarda yerini almasından sonra Galaxy S3 içinde ilk sızıntı Android 4.2.2. ROM‘unu buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin ilk sızıntıları Sammobile tarafından paylaşılırken Galaxy Note 2 için henüz sızıntı ROM paylaşımı bulunmamakta.

Samsung Galaxy S3 için paylaşılan Android 4.2.2. Jelly Bean ROM’unda kullanıcıların pil ve ROM kullanım oranından şikayet etmesi ve Samsung Galaxy S4’te yer alan donanımdan bağımsız yeniliklerin güncelleme ile Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 cihazlarına sunulma çalışmalarınının TouchWiz arayüzünde yaşanan sıkıntılar yüzünden gecikmesi, Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesinin atlanarak bu iki cihazın doğrudan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi alacağı iddiasını gündeme getirdi.

Samsung Galaxy S4 Google Edition ve HTC One Google Edition modellerinde gözlemlediğimiz ve yakında Google Edition modellerinde ilk olarak yerini alacak olan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi eğer Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için Android 4 .2.2 Jelly Bean güncellemesi es geçilerek doğrudan dağıtılırsa bu iki cihazı kullanan kullanıcılar yılın son çeyreğine kadar resmi güncellemeyi bekleyebilir.

Android 5.0 Key Lime Pie öncesi en kararlı Jelly Bean güncellemesi olacak olan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin ne zaman tanıtılacağı ve cihazlarda resmi olarak yerini alacağı henüz bilinmiyor.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın