Android Haberleri

Galaxy S3 Türkiye Kullanıcılarına Android 4.3 Ne Zaman Dağıtılacak?

Galaxy S3 Android 4.3
Comments (7)
 1. dundar dedi ki:

  Galaxy s3 mini için uygulamalari sd karta taşıma özelliği ne zaman gelir bilgi alabilirmiyim teşekürler.

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Galaxy S3 Mini ile alakalı henüz resmi Android 4.3 Jelly Bean ROM dağıtımı başlamadı. Bu konuda net bir tarih vermek şu anda zor.

 2. ali ölmez dedi ki:

  Yani neye göre dağıtıyor bu yazilimi eğer alfabetik ise isviçre bizden 32 gün önce nasıl alıyor hayret yuh. Ukrayna neden bizden önce alıyor resmen bize 3. Sinif ülke muamelesi yapıyor bunlar.

 3. Sayit ÇAKIR dedi ki:

  Abi ben bu güncellemeyi telefonuma yaptktan sonra telefondaki bilgiler gitmeyecek değilmi aynen kalacaklar…

  1. Oğuzhan dedi ki:

   Güncellemeyi OTA yoluyla yaparsanız cihazınızda hiçbir veri silinmez. Eğer ROM’u Odin ile kurarsanız veri kaybı yaşayabilirsiniz. Samsung Galaxy S3 kullanıcıları için dağıtılan güncelleme ile alakalı detaylara http://www.androidcanavari.net/galaxy-s3-turkiye-kullanicilarina-android-4-3-jelly-bean-dagitiliyor/ buradan ulaşabilirsiniz.

 4. zafer dedi ki:

  O hani tarihler yazan site var ya oraya nasil bakabilirim. Benim tel kenya (afr) sürümü var da o yuzden ogrenmek istiyorum. Rica etsem hemen donebilirsen sevinirim. Simdiden saol.

  1. fatih dedi ki:

   http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9300&pcode=AFR#firmware burdan bakabilirsin bendede afr yazıyor daha kenyaya güncelleme uğramamış ne yazıkki beklicez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *