background img
Eyl 30, 2013
0 0

Galaxy S3, S4 ve Galaxy Note 2’ün Android 4.3 Güncelleme Tarihleri

Yazar

Android 4.3 SamsungSamsung Galaxy S3, Galaxy S4 ve Samsung Galaxy Note 2 için merakla beklenen Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi güncellemesi ile alakalı Fransa’da telekomünikasyon hizmeti veren SFR’den açıklama geldi. İşte Samsung Galaxy S3, S4 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncelleme tarihleri.

Samsung’un 4 Eylül tarihinde resmiyet kazandırdığı yeni phablet modeli Galaxy Note 3 ile birlikte Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’da görücüye çıkmıştı. Samsung Galaxy Gear‘ın mobil cihazlarla iletişim kurması için Bluetooth 4.0 LE desteğinin mobil cihazlarda bulunması gerekiyor. Bluetooth 4.0 LE (düşük enerji) desteği Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ile birlikte sunulmaya başlandığından dolayı Samsung, Galaxy Note 3’ün lansmanı sonrası Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin Ekim ayında Galaxy S3 ve Galaxy S4 için dağıtılacağını müjdelemişti.

Ekim ayında ilk olarak amiral gemi modeli Samsung Galaxy S4 için yayınlanacak olan Android 4.3 güncellemesi Kasım-Aralık aylarında Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 kullanıcıları için de dağıtılacak. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S3 için yayınlanacak olan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin sızıntı ROM’larından bir tanesi ile alakalı bir haberimizi burada sizlerle paylaşmıştık.

Samsung’un Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle dayDream ekran koruyucu, OpenGL ES3.0 desteği, yeni klavye uygulaması, Bluetooth Smart teknolojisi desteği, kilit ekranına widget ekleme ve özelleştirilebilir bildirim çubuğu özelliklerini cihazlarına sunması bekleniyor.

Kaynak : SFR

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın